Uudis

Telliskivis tegutsev vintage-riiete pood Kopli Couture vajab ellujäämiseks hädasti fännide abi

Foto: Kopli Couture omanikud Evelin Lõokene Kärp ja Veronika Vallimäe-Tiidus

Pikalt kestnud piirangud on pannud mitmed poed ja söögikohad raskesse olukorda, millest omal käel välja tulla ei suudeta. “Oleme hukkumise äärel,” kirjeldab olukorda omanik Evelin Lõokene-Kärp, kes peab Telliskivis tegutsevat rõivapoodi äripartneriga kahekesi.

Lisaks kohalikele vintage-rõivaste fännidele on Kopli Couture ka turistide vaieldamatu lemmik ning viimase aasta vähene turismivool on poe käivet omajagu langetanud. Pelgalt e-poe tulu seda langust kahjuks ei korva. “Eelmisel suvel oli natuke liikumist, aga sügisel jäi kõik päris vaikseks,” räägib Lõokene-Kärp. 

Riik appi ei tule, sest suuresti omanike entusiasmi pealt käima lükatud pood ei kvalifitseeru ühelegi toetusele. “Alustasime ettevõttega kolm aastat tagasi ning oleme asjaga tegelenud omast ajast ja ilma töötasuta,” räägib Lõokene-Kärp. “Seetõttu pole me kvalifitseerunud ühegi toetuse jaoks.”

Et stiilsed inimesed linnatänavatelt päris ära ei kaoks ja pood saaks suvel uuesti uksed avada, tuleb leida juba praegu kiiremas korras uue kauba tarbeks raha. Fännid saavad ulatada abikäe, ostes endale või sõbrale kingiks poe kinkekaardi, mille saab käiku lasta kohe, kui uus kaup käes ja pood uuesti avatud. 

Kinkekaardi saab soetada siit.

Kopli Couture hüüab appi oma fänne, vintage armastajaid ja sõpru!😘Nagu kõik teisedki oleme olnud suletud ja see on meile väga rängalt mõjunud, kohe väga rängalt. Oleme hukkumise äärel 🙉PALUN AITA MEID JA OSTA MEIE POE KINKEKAART!🙏https://tallinnvintage.ee/shop/gift-cards/gift-card/Just sellise summa eest nagu Sul hetkel on võimalik.Kohe kui lubatakse avame oma poe ning teil on võimalus oma kinkekaart realiseerida. Teie abiga jõuab uus kaup meieni maikuus!!!.Aita meid kallis sõber, ja päästame maailma stiilselt koos edasi.Armastusega Sinu Kopli Couture ❤PS! Palun jaga meie abipalvet!🙏

Posted by Kopli Couture on Tuesday, April 20, 2021

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Kalamaja Kuulutaja, Pelgulinna Teataja ja Kopli Krooniku olulisematest teemadest.